Круглий стіл

12 січня 2017 року у приміщенні громадської організації «Спілка шахтарів-інвалідів м.Вугледара» в.о. начальника Вугледарського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецької області Гудзь О.Б. та спеціалісти відділу роботи з потерпілими та сектору з організації медичної реабілітації прийняли участь у «круглому столі» з представниками громадської організації «Спілка шахтарів-інвалідів м.Вугледара» з питань: 1.Щодо перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей; 2. Підсумки діяльності відділення за 2017 рік.

IMG 20180112 151819

По першому питанню виступила начальник відділу страхових виплат Кучеренко Л.В., яка доповіла про перерахунок страхових виплат згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1053 «Про  перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей.» Вона довела до відома присутніх, що згідно вищевказаної постанови передбачено осучаснення страхових виплат, а саме: до заробітної плати, яку потерпілий мав до ушкодження здоров’я, відкоригованої на коефіцієнти перерахунків, що проводились Фондом до 2018 року, додаватиметься сума, на яку збільшився середній розмір заробітної плати в Україні за період 2008—2011 років.

По другому питанню доповідала в.о. начальника відділення Гудзь О.Б. яка проінформувала присутніх про підсумки діяльності Вугледарського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецької області.

Також взяла слово завідувач сектору медичних та соціальних послуг Надтока Т.В., яка  проінформувала присутніх про новий механізм забезпечення потерпілих на виробництві санаторно-курортним лікуванням визначений у «Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання» (далі – Порядок), затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017 р. №33, а також розповіла про організацію відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів та роботу відбіркових комісій за участю спеціалістів відділення Фонду.

IMG 20180112 153708

Наприкінці зустрічі працівники Вугледарського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецької області відповідали на питання та  надавали консультації потерпілим на виробництві.

Підводячи підсумки «круглого столу», Гудзь О.Б.. запропонувала продовжити практику подібних заходів, на яких вирішуються нагальні питання, спрямовані на реалізацію державного соціального страхування та державної політики в цій галузі.